4 - 12 oz cans
$8.90

appx. 4.0-5.5 lbs
$21.85
W T

appx. 12 oz
$22.90

16 oz
$6.90

12- 1 oz sticks
$24.90 $21.90

appx. 1.25 lbs
$10.30

appx. 1.25 lbs
$14.75

appx. 5.0-6.5 lbs
$26.45
W T

appx. 1 lb
$29.90

appx. 12 oz
$3.20

12-14 oz / 4-5 serv.
$8.50

appx. 1.5 lbs
$3.50

appx. 2-3 lbs
$14.75

appx. 1 lb
$4.90

375 ml
$24.90

5 Egg Rolls
$16.50

appx. 7 - 8 oz
$5.90

2.4 lbs
$13.90

1/2 gallon
$9.50

12-14 oz / 4-5 serv.
$6.80

appx. 1.5 - 2 lbs
$6.85

appx. 2 lbs
$8.90

appx. 1 lb
$10.25 $8.50

appx. 2 lbs
$6.90

appx. 1-1.5 lbs
$11.55

12-14 oz / 4-5 serv.
$6.80

dozen
$10.90

appx. 2-3 lbs
$12.25

4 oz
$13.70

clamshell
$5.40

12-14 oz / 4-5 serv.
$7.90

appx. 3.5-4 lbs
$25.90

appx. 1 lb
$3.60

12 oz / 21 Raviolis
$11.80

appx. 1 lb
$9.90 $7.90