Categories


appx. 4.0-5.5 lbs
$21.85

4 oz
$13.70

appx. 5.0-6.5 lbs
$26.45

5 Egg Rolls
$16.50

appx. 5 - 6 oz
Sold Out

375 ml
$24.90

appx. 1.25 lbs
$14.75

appx. 1.5 - 2 lbs
$6.83

12-14 oz / 4-5 serv.
$6.80

1/2 gallon
$9.50
We

1 lb loaf
Sold Out

2.4 lbs
$12.90

4 - 12 oz cans
$8.90

appx. 1 lb
$10.25

appx. 1.25 lbs
$10.31
W T

appx. 12 oz
$22.90

appx. 2-3 lbs
$14.75

appx. 1 lb
$3.60

8 oz
$4.90

12-14 oz / 4-5 serv.
$8.50

12-14 oz / 4-5 serv.
$6.80

bunch
Sold Out

12 oz / 21 Raviolis
$11.80

12 oz / 21 Raviolis
$11.80

appx. 2 lbs
$5.90

12-14 oz / 4-5 serv.
$7.90

appx. 1 lb
$4.90